ذهن برتر
همان شخصی باش که می خواهی باشی
درباره وبلاگ


وبلاگ ذهن برتر در جهت پاسخ به تمامی سوالات در مورد قانون جذب، ذهن ناخوداگاه، برنامه ریزی ذهن، هیپنوتیزم و ریلکسیشن ایجاد گردیده است.
با عمل به آموزه های این وبلاگ گامی بزرگ در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان برداشته اید.

وب سایت اصلی ذهن برتر: www.nlpfan.ir

مدیر وبلاگ : رویا متذکری
نویسندگان

4 روش متافیزیک همراه با تمرینات عملی برای تغییر ساختار شخصیت تشریح می گردند:
1)تجسم خلاق
2)هیپنوتیزم
3)مدی تیشن
4)تنفسهای صحیح و عمیق

در روش های متافیزیک چون انسان به حالت آلفا می رود، خیلی سریع و راحت می تواند شخصیت خود را تغییر دهد. تا به حال میلیونها نفر از این چهار شیوه متافیزیک نتیجه گرفته اند. شما نیز چنانچه تمرینات عملی را انجام دهید، مطمئناً می توانید در کمترین زمان نتیجه بگیرید، چون در حالت آلفا که در خلسه متافیزیکی:مدی تیشن و هیپنوتیزم بوجود می آید، تصاویر ذهنی و تلقینات 300 برابر بیشتر از شرایط عادی تاثیر دارند. پس به دقت مطالعه و با حوصله تمرین کنید.
ادامه مطلب


نوع مطلب : رشد فردی، 
برچسب ها : متافیزیک، تغییر شخصیت، تجسم خلاق، روش های متافیزیک،
لینک های مرتبط :
جمعه 31 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری
همچنان که قبلا گفته شد، هر انسانی عموماً بر اساس : عادات، تصاویر ذهنی و باورهایی که دارد به گفتگوهای درونی با خود می پردازد،طرح می ریزد، قضاوت کرده و حکم می دهد، افسوس می خورد و ناراحت می شود ، با خودش کلنجار می رود و در نهایت عمل می کند. تمام این اعمال در ذهن انسان اغلب غیر ارادی و به صورت عادت انجام می گیرند.
ادامه مطلب


نوع مطلب : رشد فردی، 
برچسب ها : تغییر، مدیتیشن، هیپنوتیزم،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری

بسیاری از کسانی که از تکنولوژی برنامه ریزی عصبی-کلامی استفاده میکنند در نهایت به همین نتیجه میرسند که با جادوگری شباهت زیادی دارد. این تکنولوژی در طول 2 سال گذشته جهان را تسخیر کرده است. با استفاده از تکنولوژی انسانها توانسته اند در عرض چند دقیقه از ترسهایی که سالها آنها را آزار میداده است رها شوند یا به سرعت، بار سنگین خاطرات بدی را که در ذهنشان ماندگار شده بود از دوش خود بردارند.

ما برحسب عادت فکر میکنیم که تغییر، نیازمند یک زمان طولانی است و با تکرار ضرب المثل معروف نابرده رنج، گنج میسر نمیشود خودمان را راحت میکنیم . بنابراین وقتی حرف جدیدی میشنویم که با این طرز تکنولوژی اِن اِل پی فکر مغایرت دارد دوست نداریم آن را باور کنیم. نویسندگان این کتاب پذیرفته اند که "به قدری باورنکردنی به نظر میرسد که بعضی افراد حتی آن را امتحان هم نمیکنند". به واسطه پیشرفتهایی که در علوم ادراکی و روشهای اِن اِل پی ایجاد شده است، تغییرات فردی، دیگر مثل معجزه نیستند؛ این تغییرات میتوانند خیلی سریع، قابل اطمینان و حتی خوشایند باشند.
ادامه مطلب


نوع مطلب : ان ال پی و برنامه ریزی ذهن، 
برچسب ها : ان ال پی، ان ال پی چیست، ذهن، برنامه ریزی عصبی کلامی، برنامه ریزی ذهن،
لینک های مرتبط :


چرا ذھن تان در مقابل پذیرفتن باورھای جدید، خواسته ھا و آرزوھای شما از خود مقاومت نشان می دھد؟ راھکار چیست؟

اجازه بده مثالی بزنم...
فرض می کنیم که تو واقعا و از صمیم قلب دوست داری که حسابدار بشی. فکر می کنی انجام چنین کاری ممکنه؟ منظورم اینه که تصور کن آرزو و رویای تو این بوده که حسابدار بشی...
شرط می بندم که اگه به صدای ذھنت گوش کنی، ضمیر خود آگاھت میگه: "البته که میشه. اگر بخوای حسابدار بشی حتما میتونی و از پسش بر میای."ادامه مطلب


نوع مطلب : راز های ضمیر ناخودآگاه، 
برچسب ها : رازهای ذهن، ذهن، باور ها،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری
ایجاد تغییرات دلخواه

باید در نظر داشت كه تغییر رفتار كاری نیست كه بتوان آن را به راحتی انجام داد. برای اینكه بتوان تغییری را ایجاد كرد باید شرایطی ایجاد شود كه انسان تصمیم به تغییر بگیرد. در بیشتر مواقع،یك رفتار آنقدر تكرار شده است كه به یك رفتار ناخودآگاه (عادت) مبدل گردیده است. این رفتار را به راحتی نمیتوان تغییر داد. برای اینكه تغییر حاصل شود باید شرایط تغییر ایجاد گردد. مورد دیگری كه مانع تغییر میشود این است كه مغز به گونه ای ساخته شده است كه دوست دارد در همان حالت قبلی خود بماند و دوست ندارد كه تغییر كند و خودش را به چالش بیندازد. در شرایطی كه ایجاد تغییر اینقدر مشكل است پس چه چیزی باعث میشود كه بعضی از افراد به راحتی و با سرعت زیادی تغییر كنند. چگونه است كه افراد ناگهان تصمیم میگیرند كه از چیزی كه هستند به انسانی تبدیل شوند كه دوست دارند باشند. آیا در ذهن انسانهایی كه به یكباره تغییر كرده اند اتفاقی افتاده است؟ چه تحولی روی داده است كه آنها تغییر كرده اند؟ برای پی بردن به این مسأله لازم است كه با شرایطی كه باعث ایجاد تغییر میشوند آشنا شوید.

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : تغییر، چگونه تغییر کنیم،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری

اگر ذهن انسان را به كوه یخی شناور در آب تشبیه كنیم، قله این كوه ذهن ناخودآگاه و چندین برابر این قله كه در زیر آب است و شما آن را نمی بینید، ذهن ناخودآگاه انسان را تشكیل میدهد. شما فقط قله این كوه را میبینید و از قسمت بزرگ این كوه یخی كه در درون آب پنهان است،آگاهی ندارید. شما از اینكه ذهن ناخودآگاهتان چقدر قدرتمند است بی خبرید. با توجه به اینكه بخش عمدهای از ذهن انسان مربوط به ذهن ناخودآگاه است پس انتظار میرود كه كنترل بخش خودآگاه ذهن انسان نیز توسط ذهن ناخودآگاه انجام شود كه در واقعیت هم همینطور است و برای اینكه شما بتوانید كنترل بخش بزرگ اتفاقاتی كه در مغز میافتد را به دست بگیرید، باید یاد بگیرید كه ذهنتان را اداره كنید و این اتفاق موقعی میافتد كه از طریق ذهن خودآگاه خود بتوانید ذهن ناخودآگاهتان را اداره كنید نه اینكه مغز شما كنترل شما را به دست بگیرد. مغز انسان مثل دستگاهی است كه وقتی شروع به كار كرد هیچوقت دست از كار برنمیدارد و همچنان به كار خود ادامه میدهد تا اینكه انسان این دنیا را ترك كند.

ادامه مطلب


نوع مطلب : راز های ضمیر ناخودآگاه، 
برچسب ها : ذهن ناخودآگاه، قدرت ذهن، ضمیر ناخوداگاه،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری

حفره های ذهنی دام ها و حفره هایی هستن که در اثر بی توجهی و نادیده گرفتن ضمیر خودآگاه ایجاد میشن. زمانی که شما چیزی رو در ذهنت تجسم می کنی در حالی که در مدار اون خواسته قرار نداری، ذهنت و ضمی خودآگاهت دقیقاً میدونه که این تجسم واقعی نیست و فقط یک خیال پردازیه صرفه.

و در همین لحظه هست که ذهنت قفل میشه چون در مدار صحیح قرار نگرفته... نمیدونه چه مسیری رو باید طی کنه... چه قدمهایی رو باید برداره تا تو رو به جایی که می خوای برسونه و بنابراین ذهنت بدون هیچ زحمتی هدفت رو رد می کنه و میگه: " گوش کن! این واقعی نیست! هرگز امکان نداره چنین چیزی اتفاق بیفته" و تو راحت ناامید میشی و دیگه هدفت رو دنبال نمی کنی.

شاید شما فکر کنید که برای مقابله با این حفره های ذهنی باید با ذهن خودآگاه خودتون در جنگ وستیز باشید. نه به هیچ عنوان دوست من. بلکه شما باید ذهن خودآگاهتون رو به دوست و حامی خودتون تبدیل کنید.

من می خوام به تو کمک کنم خیلی راحت ذهن خودآگاهت رو به دوست خودت تبدیل کنی. اگه به تکنیک هایی که بهت یاد میدم مسلط بشی ضمیر خودآگاهت در هر شرایطی بهت کمک می کنه تا به هر موفقیت و دستاوردی که می خوای برسی.

یکی از تکنیک هایی که بهتون یاد میدم ریلکسیشن هست. ریلکسیشن برای دسترسی به ذهن ناخودآگاه خارق العاده عمل می کنه اما من خودم هیپنوتیزم رو بیشتر ترجیح میدم چون در اون به درجه عمیق تری از خلسه وارد میشم و درست در همین لحظه هست که زندگی خودم رو رقم می زنم.

وقتی صحبت از هیپنوتیزم میشه اکثر افراد به یاد کارهای عجیب و غریبی میفتن که یک عده هیپنوتیزور روی صحنه انجام میدن. کارهایی مثل به خواب فرو بردن افراد و بیدار کردنشون در حالی که تلقینات خاصی بهشون دادن یا حرکات عجیب غریبی که در موقع هیپنوتیزم شدن از خودشون نشون میدن. هیپنوتیزم در اصل برای درمان بیماری های روانی هست چون یک سری از بیماری ها ریشه در ناخودآگاه انسان دارن. بحث من الان فقط روی رسیدن شما به خواسته هاتونه که با هیپنوتیزم بسیار راحت انجام میشه و شما حتی نیازی ندارید کسی شما رو هیپنوتیزم کنه بلکه میتونید خیلی راحت راه و روش خودهیپنوتیزم رو یاد بگیرید و خودتون رو هیپنوتیزم کنید تا به ذهن ناخودآگاهتون دست یابید.

شما با تکرار تمریناتی که بهتون یاد میدم خیلی آروم و آهسته ذهن خودآگاهتون رو با ذهن ناخودآگاه هماهنگ می کنید و درست همینجاست که روند جذب خواسته ها و آرزوها شروع میشه.


نوشته های مربوط به تکنیک 5 دقیقه ای تجسم هدف و همچنین چگونگی نفوذ به ناخودآگاه برای دستیابی به اهداف را مطالعه کنید.

نوع مطلب : راز های ضمیر ناخودآگاه، 
برچسب ها : ذهن خوداگاه، ذهن ناخوداگاه، ریلکسیشن، هیپنوتیزم، حفره های ذهنی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری


میخوام بهتون یک ابزار قدرتمند و ساده دیگه رو معرفی کنم که می تونید ازش برای خلق واقعیت هایی که دوست دارید استفاده کنید. این تکنیک ذهن ناخودآگاه تو رو تربیت میکنه تا اهداف تو رو به واقعیت تبدیل کنه.

این تکنیک 3 مرحله داره. قبل از اینکه این مراحل رو بگم بذارید یک راهنمایی بکنم. شما باید هر روز یک ساعت خاص رو برای تمرین خودتون در نظر بگیرید. روزانه حدودا 5 دقیقه. صبح یا شب بودنش فرقی نمیکنه.
ادامه مطلب


نوع مطلب : راز های ضمیر ناخودآگاه، 
برچسب ها : تجسم خلاق، تجسم هدف، ضمیر ناخوداگاه، ریلکسیشن،
لینک های مرتبط :

آیا فکر می کنید قانون جذب کار نمی کند؟


آیا نتوانسته اید به اهداف و آرزوهای خود برسید؟


آیا در جذب پول و ثروت مشکل دارید؟


آیا می خواهید زندگی خود را دگرگون کنید و مانند افراد میلیونر راز جذب پول را یاد بگیرید؟


من راز گمشده قانون جذب را به شما خواهم آموخت تا بتوانید برای همیشه از آن لذت ببرید.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : چگونه پولدار شویم، راز جذب پول، جذب ثروت،
لینک های مرتبط :

  


درمحلی ساکت قرار بگیرید. اگر این تمرین رو در شب انجام بدید خیلی بهترهچون اولا سر و صدای کمتری وجود داره و دوما نور اتاق تاریکه و شرایط رو برای انجام تمرین بهتر می کنه.

ü    میتونید به شکل نشسته یا خوابیده قرار بگیرید. در وضعیت نشسته روی زمین با کمر صاف و کشیده قرار بگیرید و اگر این طرز نشستن برای شما دشواره روی یک صندلی تکیه دار و یا پشت به دیوار بشینید. در هر صورت سعی کنید کمرتون رو صاف نگه دارید. در حالت خوابیده دست هاتون رو کنار بدنتون قرار بدید. و پاهاتون صاف باشه.

ü    
ادامه مطلب


نوع مطلب : راز های ضمیر ناخودآگاه، 
برچسب ها : ناخودآگاه، نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، ریلکسیشن، فایل صوتی ریلکسیشن،
لینک های مرتبط :


قانون جذب همیشه عمل می کند، چه آن را باور داشته باشی یا نداشته باشی، چه آن را بفهمی یا نفهمی!


دکتر "بروس لیپتون" می گوید: ذهن ناهوشیار میلیون ها برابر قوی تر از ذهن هوشیار است. اگر ذهن ناهوشیار با خواسته های ذهن هوشیار ناهماهنگی نداشته باشد هیچ مسئله ای نیست، چون در این شرایط قانون جذب به صورت خودکار عمل می کند و هیچ نیازی نیست کاری کنید که قانون جذب را در زندگیتان خلق کنید. اما اگر این دو ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه شما با یکدیگر هماهنگ نباشند قانون جذب هیچ تاثیری ندارد. برای مثال شما آگاهانه می خواهید که حسابتان پر از پول باشد و با تکرار عبارات تاکیدی سعی می کنید این حس را به وجود بیاورید اما اگر در ذهن ناخودآگاه شما این عقیده وجود داشته باشد که شما لایق آن همه پول نیستید، هرگز ثروتمند نمی شوید.


ادامه مطلب


نوع مطلب : رازهای قانون جذب، 
برچسب ها : قانون جذب، چرا قانون جذب کار نمیکند، قانون راز و جذب،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : رویا متذکری
هدف از ایجاد این وبلاگ این بود که بتونم راحت تر و سریعتر مطالبی که می خوام رو با شما در میون بگذارم.

وب سایت اصلی بنده nlpfan.ir هست . این وب سایت در زمینه آموزش هیپنوتیزم و ریلکسیشن  در جهت بهبود و رشد فردی ایجاد گردیده است.

و حالا من در این وبلاگ قصد دارم آموزش های بیشتری رو در زمینه رازهای ذهن- رازهای قانون جذب- نفوذ به ناخودآگاه برای دست یابی به اهداف و آرزوها با شما در میان بذارم.


من سال ها به دنبال روش ها و ابزار هایی بودم که بتونم به کمک اونها قانون جذب رو در زندگی خودم عملی کنم و اکنون که راه و روش آن رو یاد گرفتم قصد دارم این رازها رو با شما به اشتراک بذارم. تا شما هم بتونید این راز بزرگ رو در زندگی خودتون پیاده کنید و از اینکه چقدر ساده و راحت می تونید به آرزوهاتون برسید لذت ببرید.


پس با من همراه باشید تا هم تجربیات خودم رو در اختیارتون بذارم و هم ابزار ها و تکنیک هایی رو بهتون یاد بدم که شگفت زده بشید.


دوستدار شما
رویا متذکری
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هاست لینوکس
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic