تبلیغات
ذهن برتر - برای جذب هر موردی؛ به ویژه پول، هفت راه صحیح وجود دارد
 
ذهن برتر
همان شخصی باش که می خواهی باشی
درباره وبلاگ


وبلاگ ذهن برتر در جهت پاسخ به تمامی سوالات در مورد قانون جذب، ذهن ناخوداگاه، برنامه ریزی ذهن، هیپنوتیزم و ریلکسیشن ایجاد گردیده است.
با عمل به آموزه های این وبلاگ گامی بزرگ در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان برداشته اید.

وب سایت اصلی ذهن برتر: www.nlpfan.ir

مدیر وبلاگ : رویا متذکری
نویسندگان

1- پول ببخشید!
شاید عجیب به نظر برسد، اما هرچه بیشتر ببخشید، بیشتر به دست می آورید؛وگرنه نمی توانید در این مسیر موفق شوید. به هر کسی که از نظر روحی به شماحس خوبی می دهد، آزادانه و آشکارا ببخشید. با خودتان عهد ببندید همیشه 10درصد آنچه را دریافت می کنید، ببخشید؛ اما در مقابل حسی که به شما می گوید:«میزان بیشتر، ببخشید! » هوشمندانه تر عمل کنید.
به یادداشته باشید به افراد، مکان ها و گروه هایی کمک کنید که به شما روحیهو حس سرزندگی می دهند. فقط از خودتان بپرسید: «این هفته بیشتر از کجا الهامگرفتم؟ » و به آن منبع پرداخت کنید.


2-روشن و واضح باشید.
بیشتر مردم پول را با باورهای محدودکننده خود پس می زنند مثل «پول بد است. »یا «افراد ثروتمند، شرور هستند. » این باورها حقیقت ندارند، آن ها را از ذهن خودپاک کنید تا پول به سمت شما سرازیر شود. روشن ساختن ذهن یکی از «ناگفتههای راز » در قانون جذب است که باعث می شود این قانون همیشه و در هرشرایطی برای شما کار کند.
پس از همه این ها، این قصد و نیت آگاهانه شما نیست که در زندگی تان آشکارمی شود بلکه باور و فکری است که در ناخودآگاه شماست. برای مثال وقتی شماترک سیگار را در سال جدید هدف قرار می دهید، هفته آینده چه اتفاقی رخ میدهد؟ وقتی شما از هدف آگاهانه خود دست می کشید «ناخودآگاه » شما بر این باوراست که شما نمی توانید آن را انجام دهید و شما مطابق با هدف خود نبودهاید؛
پس «روشن و واضح » نیستید.

3-وارد عمل شوید.
بسیاری از مردم می نیشینند و منتظرند پول مقابل آن ها سبز شود! من به سحر وجادو اعتقاد دارم اما به نقش شما در فرایند جذب پول، بیشتر باور دارم! درواقع بهانجام آنچه می تواند راه را برای شما هموار کند، بیشتر معتقدم. مطابق ایده تانعمل کنید و ببینید که پول چگونه به سرعت برق و باد به طرفتان می آید. اینها کلمات مورد علاقه من هستند! اگر همین حالا وارد عمل نشوید، روزی ایده شما فاش شده و پول آن را فرادی دیگر جذب خواهدکرد.
حالا شما چه کار می توانید انجام دهید؟ حرکت به سمت ایجاد ایده ای برای جذبپول بیشتر، حرکت کنید. زمانی که به جای اقدام کردن، در تردیدهای خود گرفتارمی شوید و هنوز به خودتان اطمینان ندارید، نشان می دهید که در مورد پول و حقخود برای جذب آن، روشن و واضح نیستید؛ پس همین حالا اقدام کنید و ثروتمندشوید.

4-دلیل داشته باشید.
بسیاری از مردم پول را پس می زنند زیرا احساس می کنند شایستگی آن را ندارند.یکی از راه های اصلی حل این مشکل این است که پول را برای یک «هدف »بزرگ بخواهید؛ وقتی می کوشید حس درونی و ناخودآگاه خود را روشن کنید، هدفیبزرگ تر را برای کسب پول و ثروت تعیین کنید
من نگرشی مثبت برای پایان دادن به خانه به دوشی در خود ایجاد کردم، به دستآوردن مبلغی هنگفت برای این دلیل، همه محدودیت های موفقیت را در من از بینبرد. من سکه ای از نگرش مثبت خود دریافت نمی کنم، بلکه پول را از راه هایدیگری جذب می کنم، مانند ارتباط ها و میلی که در خود ایجاد می کنم. به طورکلی، پول را برای دلیل بزرگ تری بخواهید، تا شخص خودتان؛ این راهی زیبا
برای جذب بیشتر پول است، بدون این که آن را فقط برای خودتان بخواهید. تصورکنید زمانی که شما ثروتمندید، بهتر می توانید به خانواده، دوستان، جامعه و حتی جهان کمک کنید.
یکی از دلایل جذب بیشتر پول «مفیدبودن » آن برای همه است؛ نه فقط خود شما.از خودتان بپرسید: «چرا می خواهم پول بیشتری جذب کنم؟!
5-پشتیبان داشته باشید.
یکی از عاقلانه ترین کارهایی که برای رسیدن به هر هدفی می توانید انجام دهیدایجاد یا پیوستن به یک گروه، با نبوغ فکری است. من با همکاری بیل هیبلرکتاب «بپیوندید و ثروتمند شوید » را نوشته ام تا به شما یاد بدهم چگونه می توانیدیک گروه پیشتیبان ایجاد کنید.
 شما می توانید به تنهایی هم پیشرفت کنید اما وقتی پشتیبان دارید،پیمودن این مسیر آسان تراست. برنامه های صوتی، کتاب ها و دیگر ابزار آموزشیهم می تواند پشتیبان شما باشند.

6-سپاسگزار باشید.
به خاطر پول و ثروت فعلی خود شکرگزار باشید؛ حتی اگر ثروت چندانی ندارید!خواهید دید که پول بیشتری جذب خواهید کرد. حس قدردانی سیگنالی می فرستدکه برای شما چیزهای بیشتری برای شکرگزاری به ارمغان می آورد.
با آنچه در این لحظه می تواند برای آن سپاسگزار باشید، شروع کنید. من خانه اینداشتم و در حالی که فقر را تجربه می کردم این تمرین را با سپاسگزاری برای داشتن یک مداد شروع کردم! وقتی من حس سپاسگزاری واقعی را تجربه کردم،حس و انرژی آن به زندگی ام منتقل شد و سپاسگزاری ام را بیشتر و بیشتر گسترشدادم. امروز موارد بسیار زیادی برای سپاسگزاری دارم؛ از خانه و ماشین گرفته تا
کلکسیون گیتارم؛ اما همه این ها با یک مداد شروع شد. به اطراف نگاه کنید و از خود بپرسید: «همین الان برای چه چیزی سپاسگزارم؟ »: و سپس حس سپاسگزاریرا تجربه کنید.

7-آنچه را دوست دارید، انجام دهید.
هیچ حسی در کاری که از آن متنفرید، وجود ندارد! اگر در حال حاضر کاری را که انجاممی دهید دوست ندارید راهی برای لذت بردن از آن بیابید. دنبال کردن آنچه نسبتبه آن شور و اشتیاق دارید، بزرگ ترین راز جذب ثروت است. دانی داچ، دونالد ترامپ،بیل گیتس و بسیاری از افراد موفق دنیا هم بر این باورند که «شور و اشتیاق » درکنار مواردی که گفته شود، جواز استقلال مالی شماست. من درزندگی کاری خودم وقتی برای شرکت هایی کار می کردم که کارم را دوست نداشتم، راه هایی برایآنچه دوست دارم، پیدا می کردم؛ برای مثال اولین کتابم را در ساعت ناهار در چنینشرکت هایی نوشتم. آخر هفته ها هم کتابم را می فروختم.
با گذشت زمان، انجام دادن کار مورد علاقه ام تمام زندگی ام شد و امروز هر لحظهاز زندگی ام شگفت انگیز است. دوست دارید چه کاری انجام دهید؛ حتی اگر برای آن هزینه ای دریافت نکنید؟ این سرنخی برای آنچه باید انجام دهید است و البته یافتن راه هایی که باید صرف آن کنید.
شما می توانید با دوست داشتن، پول بیشتری جذب کنید.در نهایت منتظر موفقیت باشید! انتظار این را داشته باشید که همین الان پول جذبکنید و بگویید: «تعجب می کنم این همه پول امروز چگونه به سمتم می آید؟! »
این امر مغز شما را نسبت به یافتن فرصت ها هوشیار نگه می دارد و شما پس ازآن به اقدامی جسورانه دست می زنید.
نوع مطلب : راز جذب پول، 
برچسب ها : راز ثروت، راز جذب پول، جذب ثروت، چگونه پولدار شویم،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 شهریور 1396 05:33 ب.ظ
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good.
I don't know who you are but certainly you're going to a famous blogger if you are not already
;) Cheers!
شنبه 11 شهریور 1396 11:52 ب.ظ
Hello There. I discovered your weblog using msn.
This is an extremely smartly written article.

I will be sure to bookmark it and come back to learn extra of your helpful information. Thank you for the post.

I'll certainly return.
دوشنبه 6 شهریور 1396 11:38 ق.ظ
If some one needs to be updated with newest technologies after that he must be
pay a visit this site and be up to date everyday.
جمعه 1 اردیبهشت 1396 09:02 ق.ظ
Wonderful goods from you, man. I have take note your
stuff previous to and you're simply extremely great.
I actually like what you've obtained right here, certainly like what you are stating
and the best way during which you assert it. You make it enjoyable and you continue to take care of to keep it smart.
I can't wait to read much more from you. That is
actually a wonderful site.
یکشنبه 20 فروردین 1396 10:52 ب.ظ
Highly energetic article, I loved that bit. Will there be a part 2?
شنبه 12 فروردین 1396 08:55 ب.ظ
What's Happening i am new to this, I stumbled
upon this I've found It positively helpful and it
has helped me out loads. I'm hoping to contribute & help
different customers like its helped me. Good
job.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هاست لینوکس