ذهن برتر
همان شخصی باش که می خواهی باشی
درباره وبلاگ


وبلاگ ذهن برتر در جهت پاسخ به تمامی سوالات در مورد قانون جذب، ذهن ناخوداگاه، برنامه ریزی ذهن، هیپنوتیزم و ریلکسیشن ایجاد گردیده است.
با عمل به آموزه های این وبلاگ گامی بزرگ در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان برداشته اید.

وب سایت اصلی ذهن برتر: www.nlpfan.ir

مدیر وبلاگ : رویا متذکری
نویسندگان
یکشنبه 10 مرداد 1395 :: نویسنده : رویا متذکری

دابلیو کلمنت استون :
هرچیزی که ذهن انسان بتواند آن را تصورکند، می تواند آن را به دست آورد.برای جذب پول باید همه حواست متوجه پول و ثروت باشد. اگر به این فکر کنیکه به اندازه کافی پول نداری، غیر ممکن است بتوانی پول بیشتری جذب زندگیات بکنی زیرا در این صورت همه افکارت متوجه پول کافی نداشتن می شود.
اگرهمه حواست را روی پول کافی نداشتن متمرکز کنی، برای خودت شرایط بیشتریبرای بی پولی یا کم پولی فراهم می کنی. باید حواست را متوجه فراوانی پول وثروت کنی تا پول و ثروت وارد زندگی ات شود.

پول و ثروت را به خودت جذب کن علت اینکه کسی پول کافی ندارد این است که با افکارش مانع آمدن پول میشود. هر نوع افکار، احساسات و عواطف منفی مانع رسیدن چیزهای خوب، از جملهپول، به تو می شود. دنیا مانع رسیدن پول به دست تو نمی شود زیرا همه پولی را که می خواهی همین حالا در دنیا موجود است. اگر به اندازه کافی پول نداری،علتش این است که مانع جریان پول به زنگی ات می شوی و این کار را با افکارتانجام می دهی. باید در ترازوی ذهنت کفه پول بیشتر از حد نیاز داشتن، سنگین ترازکفه کمبود پول باشد. برای این کار باید بیشتر به ثروت و فراوانی فکر کنی. وقتی
به پول نیاز داشته باشی، احساس نیرومندی در وجودت شکل می گیرد و بنابراین ازطریق قانون جذب، نیاز به پول راجذب می کنی و این اصاً خوب نیست.
می خواهم رازی را برایتان بگویم. راه میان بر برای رسیدن به هر چیزی که درزندگی ات می خواهی این است که همین حالا شاد باشی و خوشی را احساس کنی!
این سریع ترین راه رسیدن به پول و هرخواسته دیگری است که داری. قانون جذبدر واقع افکار و احساسات عمیق درونی ات را در زندگی ات منعکس می کند.
دکتر جو وایتالی:
می دانم اکثر مردم چه فکر می کنند. آنها می گویند: «چطور می تونم پولبیشتری به دست بیارم؟ چطور می تونم سرمایه بیشتری داشته باشم؟ مگه می شهبه این راحتی ثروتمندتر و خوشبخت تر بشم؟ درسته که من کارم رو دوست دارم ولی این ممکن نیست که بشه از عهد همه قرض و قوله ها بر اومد درحالی که میدونم میزان درآمد سقفی داره و بیشتر از اون ممکن نیست. چطور می تونم حقوق
بیشتری بگیرم؟ » این کارآسان است :بخواه تا بشود! این مورد بر می گردد بهمسئله ای که درتمام طول کتاب در موردش صحبت کرده ایم. کارتو این است کهبه هستی بگویی دقیقاً چه می خواهی. اگر یکی از چیزهایی که می خواهی پول است، بگو چقدر پول می خواهی. مثاً بگو : «من می خوام 30 روز دیگه 25000دلاربه صورت غیر منتظره به دستم برسه. » یا به هر صورت دیگری که می خواهیپول به دستت برسد فرقی نمی کند. مهم این است که باید با تمام وجود باورداشته باشی که به خواسته ات می رسی."
اگر در گذشته فکر می کردی تنها راهی که ممکن است از آن پولی به دستت برسدشغلت است، فورا این فکر را از ذهنت بیرون کن. هیچ می دانی که اگر به اینطرز فکرت ادامه بدهی، همین فکر باید در زندگی ات تحقق پیدا کند؟ این طورفکرها به هیچ دردت نمی خورند.
جیمز ری:
"خیلی وقت ها مردم به من می گویند : «من می خوام سال دیگه در آمدمرو دو برابر کنم. » اما بعد که به رفتارشان نگاه می کنی می بینی هیچ کاریانجام نمی دهند که این اتفاق بیفتد.
بعد از مدتی هم با خودشان می گویند: «من نمی تونم این کار رو بکنم. » در اینصورت حدس می زنید چه اتفاقی بیفتد؟ هستی در جواب این افراد می گوید درخدمتم ارباب، فرمان شما را اطاعت می کنم. و به این ترتیب نمی توانند درآمدشان را دو برابر کنند."
حالا که با راز بزرگ آشنا شده ای. وقتی شخصی را ببینی که ثروتمند است می دانیکه بیشتر افکار چنین فردی در مورد ثروت است نه کمبود پول و به همین دلیل آگاهانه یا نا آگاهانه ثروت را به خودش جذب می کند. این افراد فقط به ثروتفکر می کنند و با این کارشان دنیا، مردم، شرایط و وقایع را طوری به حرکت درمی آورند که آنها را به ثروت برساند. لورال لنگمایر (کارشناس امورمالی، سخنران و مربی خصوصی و شرکت ها):
"من با این جمله بزرگ شدم که «واسه اینکه پول در بیاری باید سختکار کنی. » برای همین هم آن را با این جمله جایگزین کردم: «پول، راحت بهدست می یاد و همیشه همین طوره. » اوایل کار این جمله به نظرت دروغ می آید.
باشد، چه عیبی دارد؟ بخشی از ذهنت می گوید: «دروغگو! اصاً این طورنیست، پول درآوردن سخته. » باید حواست باشد که مدتی ذهنت با این دوایده بازی می کند و بلاتکلیف است که کدام درست است. 
بخشیدن پول کار بسیار قدرتمندی برای جذب پول بیشتر است زیرا وقتی به کسیپولی می دهی، در واقع می گویی «من خیلی پول دارم. » مطمئناً تعجب نمیکنی اگر بدانی که ثروتمند ترین مردم کره زمین بسیار انسان دوست هستند. آنهامبالغ هنگفتی به دیگران می بخشند و به خاطر وجود قانون جذب، هستی فرصت تازه ای برایشان خلق می کند و پولی را که بخشیده اند چند برابر می کند و به
آنها برمی گرداند! اگر فکر کنی «من به اندازه کافی پول ندارم که بهدیگران ببخشم » بله درست است! به همین دلیل است که به اندازه کافی پول نداری؟ هر وقت فکر می کنی به اندازه کافی پول نداری! هر وقت فکرمی کنیبه اندازه کافی پول نداری که به دیگران ببخشی،شروع کن به پول بخشیدن بهدیگران. وقتی به بخشش اعتقاد داشته باش، قانون جذب هم پول بیشتری به تومیبخشدتا تو هم پول بیشتری به دیگران ببخشی. تفاوت زیادی میان پول بخشیدنبه دیگران و فداکاری وجود دارد. بخشیدن از صمیم قلب، قلبی که لبریز از احساساتباشد احساس خوبی به انسان می دهد. از خود گذشتگی احساس خوبی به انسان نمی دهد. این دو را با هم اشتباه نگیرید. این دو به کلی با هم متفاوت هستند.
دومی باعث می شود احساس کنی پولی کمی داری اما اولی باعث می شود احساسکنی بیش از حد نیازت پول داری. اولی احساس خوبی به تو می دهد اما آن یکیاین طور نیست. فداکاری درنهایت به نفرت منجر می شود. بخشش از صمیم قلبیکی از شادی بخش ترین کارهایی است که می توانی انجام بدهی و قانون جذب این پیام را دریافت و پول بیشتری رابه زندگی ات سرا زیر می کند.خودت می دانیچه می گویم و می توانی تفاوت را احساس کنی. اینطور نیست؟ هرچیزی را که میخواهی باید در درونت جستجو کنی! دنیای بیرون دنیای آثار و نتایج افکار توست.
افکار و انرژی ات را روی شادی متمرکز کن.در درونت شاد و خوشحال باش و با تماموجودت این احساس را به دنیا انتقال بده تابتوانی بهشت واقعی را روی زمین تجربهکنی.
نوع مطلب : راز جذب پول، 
برچسب ها : راز ثروت، جذب ثروت، راز جذب پول، راز جذب ثروت،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هاست لینوکس
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات